فروش زرشک
خانه / زرشک جنگلی / تولید کننده زرشک جنگلی سیاه

تولید کننده زرشک جنگلی سیاه

زرشک از میوه های بسیار خوش طعم است که دارای ارقام بسیار متعددی است. همه ارقام پرورشی زرشک دارای رنگ قرمز روشن تا تیره هستند اما نوع جنگلی این محصول دارای رنگ سیاه به خصوصی است که از نظر طعم اندکی با زرشک های قرمز متفاوت است.

تولید کننده زرشک جنگلی سیاه اقدام به ارائه این محصول به بازار کرده است و خریداران می توانند در تماس مستقیم با این تولید کننده آن را برای هر نقطه ای از کشور درخواست نمایند و آن را در بهترین بسته بندی دریافت کنند.

تولید کننده زرشک جنگلی سیاه

خواص زرشک جنگلی سیاه چیست؟

خواص زرشک جنگلی سیاه چیست؟ زرشک جنگلی سیاه همان طور که از نام آن مشخص است دارای رنگ سیاه است و این به دلیل تفاوت های موجود در آن نسبت به انواع زرشک های پرورشی می باشد.

این نوع زرشک دارای طعم ترش تری نسبت به انواع زرشک قرمز بوده و از آن برای تزئین و خوش طعم کردن انواع غذا و بهترین آب زرشک مورد استفاده می شود. این زرشک که سرشار از آنتی اکسیدان های بسیار قدرتمند است می تواند در سلامت بدن موثر باشد همچنین ارگانیک بودن آن یکی از مشخصات بارز این محصول است که بر کیفیت آن افزوده است و به این ترتیب از آن برای درمان برخی از بیماری ها استفاده می شود.

این محصول می تواند به شکل میوه خشک یا شربت آن در بازار وجود داشته باشد و هر دو علاوه بر ارزش غذایی می توانند جهت رنگ بخشی به غذاها نیز کاربرد داشته باشند. این زرشک جنگلی سیاه می تواند به شکل پفکی نیز تولید شود که یکی از بهترین انواع این محصول است و از ظاهر بسیار زیبایی پس از پخته شدن و کاربرد در انواع غذا و مواد خوراکی خواهد داشت.

فروش بهترین زرشک جنگلی مازندران

فروش بهترین زرشک جنگلی مازندران فروش زرشک جنگلی مازندران به عنوان بهترین نوع این محصول توسط تولید کننده این محصول صورت می گیرد. این زرشک دارای رنگ متفاوتی نسبت به انواع زرشک های قرمز است و رنگ آن سیاه می باشد.

فروش این محصول به صورت عمده می باشد و خریداران عمده می توانند جهت بسته بندی و برند سازی از این محصول استفاده کنند و آن را با قیمت ارزان از این تولید کننده خریداری نموده و با بسته بندی مناسب صادرات آن را به عنوان یک زرشک کاملا ارگانیک و طبیعی انجام دهند.

فروش این محصول با قیمت ارزان در داخل کشور صورت می گیرد و کسانی که در زمینه فروش انواع خشکبار و میوه های خشک فعالیت دارند می توانند این محصول را برای تامین نیاز مشتریان خود نیاز دارند و باید حتما آن را در انواع مختلف آن داشته باشند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت تجاری زرشک خاوران
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09155306313 محسن بهرامی
آدرس تلگرام: zereshksaz1@
شماره موبايل: 09158676462 رضا مالدار
آدرس تلگرام: zereshkkhavaran4@
پست الکترونيکي: zereshksaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار صادرات زرشک سیاه تازه

زرشک سیاه تازه از جمله گیاهان و میوه های خشکی به شمار می رود که …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام