فروش زرشک
خانه / زرشک اناری / خرید زرشک اناری به قیمت عمده

خرید زرشک اناری به قیمت عمده

یکی از انواع زرشک در بازار ایران که طعم خوب آن زبانزد همه است؛ زرشک اناری می باشد. تهیه این نوع زرشک اصل تنها از طریق فروشنده عمده زرشک یا فروشنده خرده آن امکان پذیر است. شما می توانید عملیات خرید زرشک اناری به قیمت عمده را به سادگی و سهولت و با استفاده از خدمات آنلاین انجام دهید. سایت های آنلاین دلایل متعددی برای قیمت های کم تر خود دارند.

خرید زرشک اناری به قیمت عمده

زرشک اناری چه خصوصیاتی دارد؟

زرشک اناری چه خصوصیاتی دارد؟ بیش تر ظرفیت کشت استان خراسان جنوبی زیر کشت طلای سرخ یا همان زعفران و زرشک خراسانی است. این نوع زرشک یکی از اصلی ترین انواع زرشک در ایران به شمار می رود. زرشک خراسانی یکی از انواع زرشک ایرانی است که در بازار های جهانی نیز خواهان بسیار زیادی دارد. اما این نوع زرشک دارای انواع مختلفی می باشد.

از جمله آن ها می توان به زرشک اناری، زرشک پفکی و زرشک زیرتالاری اشاره کرد. زرشک اناری که در این استان تولید می شود در حدود یک ماه زمان نیاز دارد تا به محصول برسد. در برداشت این نوع زرشک باید توجه داشت که دانه ها به طور کامل از شاخه جدا شوند. اگر به صورت خانگی بخواهیم این نوع زرشک را آماده کنیم باید آن را به صورت دانه به دانه چیده و از شاخه کاملا جدا کنیم.

اما روش معمول این کار برای افرادی که درخت زرشک اناری را در دسترس دارند؛ کوبیدن شاخه به درخت می باشد. در مرحله بعد لازم است زرشک ها زیر آفتاب خشک شوند. توجه داشته باشید که زرشک نه باید خیلی زیر آفتاب بماند و نه سریع برداشته شود. از مهم ترین ویژگی های زرشک اناری رنگ تیره آن می باشد.

فروشنده زرشک اناری اصل عمده

فروشنده زرشک اناری اصل عمده بسیاری از تولید کنندگان این محصول ترجیح می دهند آن را به فروشندگان عمده زرشک اناری بفروشند تا آن ها عملیات توزیع و خرده فروشی را انجام دهند. از سوی دیگر عملیات بسته بندی نیازمند دستگاه هایی است که در کارخانه ها دیده می شود.

از این رو بسیاری از باغداران ترجیح می دهند تمام محصول باغ خود را به صورت یکجا به کارخانه ها سپرده، آن ها عملیات بسته بندی و توزیع در سراسر کشور و دیگر کشور ها را انجام دهند.

نکته ای که حائز اهمیت است این است که فروشنده زرشکی با اصالت است که در هنگام بسته بندی انواع زرشک مرغوب را با دیگر زرشک ها ترکیب نکرده و به صورت خالص محصول خود را ارائه کند. از سوی دیگر بسته بندی شکیل یکی از مواردی است که در کشورهای دیگر از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت تجاری زرشک خاوران
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09155306313 محسن بهرامی
آدرس تلگرام: zereshksaz1@
شماره موبايل: 09158676462 رضا مالدار
آدرس تلگرام: zereshkkhavaran4@
پست الکترونيکي: zereshksaz@gmail.com

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام